Taşımacılık

Karayolu Nakliye Araçları, Kombine, Proje, Denizyolu ve Havayolu ve Demiryolu Taşımacılığı

Otomobil ve Karayolu Nakliye Araçları Taşımacılığı

Avrupa, Ortadoğu, Kuzey, Batı ve Doğu Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Yurtiçi taşımacılık hizmetlerini kendimize ait çözüm ve kalite standartlarımıza uyumlu araç tedarikçilerimizle birlikte sunmaktayız.

- Ağır Ticari Araç ve İnşaat Makinesi Taşıması
- Sürerek Nakliye (kendi tekerlekleri üzerinde)
- Treyler Çekimi


Kombine Taşımacılık

Karayolu, Denizyolu (Ro-ro) ve Demiryolunu(Rola v.b.) birlikte kullanarak taşıma çözümleri etkin bir şekilde sağlanmaktadır.


Proje Taşımacılığı

Üretim tesislerinin makine ve diğer aksamlarının, diğer projelerin ağır tonajlı, geniş, uzun ve gabari dışı yükseklikteki ekipmanlarının, özel dizayn edilmiş araçlarla, bu konudaki deneyimli ekibimiz ve güçlü partnerlerimizle proje bazlı taşıma çözümleriyle nakli sağlanmaktadır.


Denizyolu Taşımacılığı ve Havayolu taşımacılığı

Tüm Avrupa ve Orta Asya, Ortadoğu, Kuzey, Batı ve Doğu Afrika ülkelerinden Türkiye’ye ve ülkemizden bu ülkelere yapılan her türlü motorlu ve motorsuz kara taşıtlarının ve proje bazlı özel ekipmanların gemi yüklemelerinde uluslar arası kabul görmüş acenteler ve armatörler ile kurulmuş uzun yıllara dayanan işbirliğimiz sayesinde etkin taşıma çözümleri sağlanmaktadır.


Demiryolu Taşımacılığı

Ekonomik ve güvenli taşıma modeli olan demiryolu taşımaları güçlü çözüm ortaklarımızla uzun yıllara dayanan işbirliğiyle etkin bir şekilde sağlanmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Car Carrier
Earth Movers
Isuzu Bus
Kassbohrer
Mercedes Axor Cifa Pump Concrete
Mercedes Axor Truck
Mixer Truck
Mobile Crane
Mobile Trailer
Temsa Bus
Wv Rail Transport

Size en uygun taşımacılık çözümü için;

Bizimle iletişime geçin… Danışmanlarımız en kısa süre de etkili ve doğru çözümü sizlere sunacaktır.