Hakkımızda

1998 yılından beri profesyonel hizmet veriyoruz.
Startrans Shipping, Lojistik sektöründe 1998 yılından itibaren profesyonel olarak, 2011 yılından bu yana girişimci olarak sorumluluk almış olan Erol SAPAN tarafından geniş deneyim ve bilgi birikimiyle 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Startrans Shipping, Kara Taşıma Araçları endüstrisinde ihtiyaç duyulan lojistik hizmetlerini (nakliye, depolama, v.b.) müşteri odaklı çözümlerle sağlamaktadır. RoRo ve Proje bazlı gemi yüklemelerinde uluslar arası kabul görmüş acenteler ile kendi ülkelerinde güven veren nakliyeciler ile kurmuş olduğu iş ilişkileri sayesinde sorunsuz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Startrans Shipping, yukarıda tanımlanan beceri üstünlükleri ile lojistik faaliyetlerinde, hızlı, esnek ve yüksek katma değerli hizmet üretimi için operasyonel yetkinliğinin artırılmasında;

- süreklilik esaslı,
- müşteri odaklı

geliştirme çalışmalarına kaynak aktarmakta ve çalışanlarının etkinliğinin artırılmasını sağlamaktadır...


İDEALİMİZ;

- Kara Taşıma Araçları Lojistiğinde, uluslararası standartlarda ve üstün operasyon becerisiyle hizmet üreterek,
- Müşterilerine, çalışanlarına, yatırımcılarına ve topluma, artı değer yaratan,
- Üstün operasyon becerisi ile rekabet gücüne sahip,
- Teknoloji üreten,
- Yetkinlik kavramıyla özdeşleşmiş öncü bir marka olmak.


GÖREVİMİZ;

Kara Taşıma Araçları Lojistik hizmetlerinde; müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak uluslararası standartlarda, en doğru ve en etkili çözümü sunarken, çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutacak fırsatlar oluşturmak, sürdürülebilir büyümeyle birlikte istihdam yaratarak, ekonomik ve toplumsal yarar sağlamak.

Size en uygun taşımacılık çözümü için;

Bizimle iletişime geçin… Danışmanlarımız en kısa süre de etkili ve doğru çözümü sizlere sunacaktır.